Jak kupować

Platforma IronPlanet umożliwia zakup sprzętu na cztery sposoby

AUKCJE INTERNETOWE

Nasze pokazy odbywają się w czwartki (lub w środy dla sprzętu GovPlanet). Aukcje czwartkowe to tradycyjne, nieograniczone aukcje na żywo, trwające przez dany okres na podstawie wcześniej ustalonego harmonogramu. Jeśli nie możesz wziąć udziału w aukcji czwartkowej, nic straconego! Wszystkie nasze aukcje są aktywne przez dwa tygodnie i kończą się okresem przeglądania. Podczas tego etapu możesz licytować, składając oferty typu PriorityBid. PriorityBid to inaczej maksymalna kwota, jaką możesz zapłacić. Możesz ustawić ją we wcześniejszym terminie. Sprawdź, jak to działa, i weź udział w aukcji próbnej.

AUKCJE NA MIEJSCU

Nasz zespół przez cały rok prowadzi aukcje offline, na miejscu. Możesz osobiście wziąć w nich udział, obejrzeć sprzęt i przedstawić swoją ofertę kupna. Jeśli dana aukcja nie odbywa się akurat w Twojej okolicy, możesz w niej uczestniczyć również online dzięki platformie licytacyjnej IronPlanet LiveStream. Dzięki IronPlanet LiveStream możesz słuchać relacji z aukcji lub oglądać relację wideo i licytować, przedstawiając swoją ofertę prowadzącemu. Jeśli i taka opcja Ci nie odpowiada, możesz zawsze skorzystać z usługi PriorityBid – dzięki temu nigdy nie opuścisz żadnej aukcji.

KUP TERAZ

Potrzebujesz sprzętu już teraz? Szeroki wybór sprzętu pozwala naszym użytkownikom na kupowanie potrzebnych im przedmiotów od razu, po konkurencyjnych, wcześniej ustalonych cenach.

MZŁÓŻ OFERTĘ

Złóż swoją ofertę zakupu danego produktu. Sprzedający może zaakceptować ją, odrzucić lub przedstawić ofertę konkurencyjną.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ROZPOCZNIJ ZAKUPY

Zarejestruj się. Rejestracja jest prosta: wystarczy, że wpiszesz swój adres e-mail tutaj.

Możesz również od razu przy rejestracji złożyć wniosek o przyznanie uprawnień do kupowania. Dzięki tym uprawnieniom można w każdym momencie kupować sprzęt i składać oferty.

Po zalogowaniu skonfiguruj swoje konto. Jeśli prowadzisz działalność odsprzedawczą (reseller) lub posiadasz prawo do zwolnienia z podatku od sprzedaży, prześlij swój certyfikat. Dzięki temu szybciej złożysz zamówienie.

PORADY Z PIERWSZEJ RĘKI
  • Licytuj w systemie PriorityBid. Nie możesz uczestniczyć w aukcji podczas jej zakończenia? Licytuj w systemie PriorityBid! Przedstaw swoją maksymalną ofertę, a system sam będzie licytował za Ciebie, przy zachowaniu najniższej możliwej ceny, która zapewni Ci zwycięstwo w aukcji – bez przekraczania Twojej stawki maksymalnej. Co jeszcze możesz zyskać dzięki PriorityBid? Jeśli aukcja zakończy się remisem, wygrywa pierwsza oferta przedstawiona jako PriorityBid!
  • Dodawaj produkty do listy obserwowanych i otrzymuj powiadomienia. Po dodaniu któregoś z przedmiotów do listy obserwowanych możesz otrzymywać powiadomienia dotyczące uruchomienia składania ofert dla tego sprzętu, a także przed zakończeniem aukcji. Dzięki temu nie przeoczysz żadnej licytacji!
  • Zapisuj produkty, których szukasz. Chcesz w pierwszej kolejności otrzymywać powiadomienia o nowym sprzęcie? Możesz zapisywać wyszukiwane produkty i otrzymywać powiadomienia, kiedy w naszym portalu pojawi się sprzęt odpowiadający Twoim wymaganiom.
 
ZNAJDŹ SPRZĘT I SPRAWDŹ RAPORTY Z PRZEGLĄDÓW
  • Wybieraj spośród tysięcy przedmiotów. Możesz obejrzeć sprzęt i przejrzeć raporty z przeglądów nawet do trzech tygodni przed zamknięciem danej aukcji. Możesz przeszukiwać nasz katalog lub szukać według kategorii sprzętu.
  • Unikalne w branży raporty z przeglądów. Do produktów z naszym certyfikatem IronClad Assurance® załączone są szczegółowe raporty z przeglądów, zdjęcia i inne informacje. Dzięki certyfikatowi IronClad Assurance® możesz kupować sprzęt bez obaw.
NADAL MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE KUPOWANIA SPRZĘTU?