Poprzednie Następne
Data sprzedaży
28.01.21
Zwycięska oferta
US 2 500 $
Liczba ofert
SPRZEDANE!
SZCZEGÓŁY PRZEDMIOTU
Przebieg
251 497 Mile
VIN:
Cummins B 6 Cylinder 5.9L Diesel 210 hp Engine, 96 US EPA Label, 11,120.5 Engine hrs, Air Conditioner, Allison Automatic Transmission, 12,000 lb Front Axle, 23,000 lb Rears, 35,000 lb GVWR, 11R22.5 Tires, Spring Suspension, 196 in Wheelbase, PTO, LPG Burners, Hand Spray Wand, Hydraulic Driven Pump


Raport z przegląduNależy pamiętać, że licytowany jest przedmiot oferowany bez gwarancji IronClad Assurance®. Decyzję o zakupie można podjąć na podstawie tylko podstawowych informacji o stanie przedmiotu.
 
Model Description
Opis Szczegóły
 
Configuration
Opis Szczegóły
(22)
 
Functionality
Opis Szczegóły
Engine The engine runs.
Drivetrain The drivetrain engages in forward and reverse.
Brakes The brakes are operational.
Hydraulics The hydraulic system is operational.

Ten przedmiot jest oferowany jak jest” i „gdzie jest”, bez gwarancji IronClad Assurance, w związku z czym nabywca nie może kwestionować jego stanu. Firma IronPlanet nie ponosi odpowiedzialności za stan lub opis tego przedmiotu. Ten przedmiot nie jest objęty gwarancją IronClad Assurance. Nabywca NIE może składać reklamacji dotyczących tego przedmiotu.


Wygląd ogólny
Opis Ocena Szczegóły  
Hour Meter / Odometer 251497.5 mi, Meter inoperable - Serwis IronPlanet nie udziela żadnych gwarancji dotyczących faktycznego przebiegu/czasu pracy sprzętu; raporty z przeglądów zawierają jedynie obserwacje wynikające z oględzin sprzętu. Kliknij tutaj, aby otworzyć zdjęcia i nagrania wideo dla tego przedmiotu.  
(10)


Silnik
Opis Ocena Szczegóły  
Emissions Status 96 US EPA Label
(10)


Cab
Opis Ocena Szczegóły  
(11)


Underbody
Test działania ogranicza się do pracy z niską prędkością w zamkniętym obszarze o płaskiej powierzchni i bez obciążenia. Nie można w pełni sprawdzić działania blokady mechanizmu różnicowego, przekładni zmiany biegów i wszystkich osi pędnych. Inspektor nasłuchuje, czy występują nienormalne hałasy, obserwuje sprzęt pod kątem wycieków i odnotowuje uszkodzenia fizyczne.
Opis Ocena Szczegóły  
(14)
 
NON-DISPUTABL