Poprzednie Następne
Data sprzedaży
13.05.21
Zwycięska oferta
US 12 000 $
Liczba ofert
34
SPRZEDANE!
SZCZEGÓŁY PRZEDMIOTU
Przebieg
203 314 Mile
VIN:
Hino J08E-VC 6 Cylinder 7.7L Ultra Low Sulfur Diesel 220 HP Engine, Allison Automatic Transmission, 2012 US EPA Label, Requires Diesel Exhaust Fluid, Air Conditioner, Cruise Control, Power Windows, 10,000 lb Front Axle, 19,000 lb Rears, 25,950 lb GVWR, 11R22.5 Tires, Air Ride Suspension, 253 in Wheelbase, Morgan 24 ft Long x 96 in Wide x 96 in High Body, Liftgate


Raport z przegląduNależy pamiętać, że licytowany jest przedmiot oferowany bez gwarancji IronClad Assurance®. Decyzję o zakupie można podjąć na podstawie tylko podstawowych informacji o stanie przedmiotu.
 
Model Description
Opis Szczegóły
 
Configuration
Opis Szczegóły
(10)
 
Functionality
Opis Szczegóły
Engine The engine runs.
Drivetrain The drivetrain engages in forward and reverse.
Brakes The brakes are operational.
Hydraulics Lift gate operates

Ten przedmiot jest oferowany jak jest” i „gdzie jest”, bez gwarancji IronClad Assurance, w związku z czym nabywca nie może kwestionować jego stanu. Firma IronPlanet nie ponosi odpowiedzialności za stan lub opis tego przedmiotu. Ten przedmiot nie jest objęty gwarancją IronClad Assurance. Nabywca NIE może składać reklamacji dotyczących tego przedmiotu.


Wygląd ogólny
Opis Ocena Szczegóły  
Hour Meter / Odometer 203,314 mi - Serwis IronPlanet nie udziela żadnych gwarancji dotyczących faktycznego przebiegu/czasu pracy sprzętu; raporty z przeglądów zawierają jedynie obserwacje wynikające z oględzin sprzętu. Kliknij tutaj, aby otworzyć zdjęcia i nagrania wideo dla tego przedmiotu.  
(17)


Cab
Opis Ocena Szczegóły  
(13)


Silnik
Opis Ocena Szczegóły  
Emissions Status 2012 US EPA Label. Requires Diesel Exhaust Fluid
(7)


Underbody
Test działania ogranicza się do pracy z niską prędkością w zamkniętym obszarze o płaskiej powierzchni i bez obciążenia. Nie można w pełni sprawdzić działania blokady mechanizmu różnicowego, przekładni zmiany biegów i wszystkich osi pędnych. Inspektor nasłuchuje, czy występują nienormalne hałasy, obserwuje sprzęt pod kątem wycieków i odnotowuje uszkodzenia fizyczne.
Opis Ocena Szczegóły  
(17)
 
NON-DISPUTABL