Poprzednie Następne
Data sprzedaży
27.02.21
Zwycięska oferta
CAD 16 000
Liczba ofert
3
Liczba obserwujących
14
SPRZEDANE!
SZCZEGÓŁY PRZEDMIOTU
Nr seryjny
55 ft. Boom, Detroit Diesel, Track Shoes


Raport z przegląduNależy pamiętać, że licytowany jest przedmiot oferowany bez gwarancji IronClad Assurance®. Decyzję o zakupie można podjąć na podstawie tylko podstawowych informacji o stanie przedmiotu.
 
Functionality
Opis Szczegóły
Engine The engine started and ran.
Drivetrain The drivetrain engages in forward and reverse.
Hydraulics The hydraulic system is operational.

Ten przedmiot jest oferowany „jak jest” i „gdzie jest”, bez gwarancji IronClad Assurance, w związku z czym nabywca nie może kwestionować jego stanu. Firma IronPlanet nie ponosi odpowiedzialności za stan lub opis tego przedmiotu. Ten przedmiot nie jest objęty gwarancją IronClad Assurance. Nabywca NIE może składać reklamacji dotyczących tego przedmiotu.


Wygląd ogólny
Opis Ocena Szczegóły  
Hour Meter / Odometer 2121.3 hrs - Serwis IronPlanet nie udziela żadnych gwarancji dotyczących faktycznego przebiegu/czasu pracy sprzętu; raporty z przeglądów zawierają jedynie obserwacje wynikające z oględzin sprzętu. Kliknij tutaj, aby otworzyć zdjęcia i nagrania wideo dla tego przedmiotu.  
Naklejka certyfikatu bezpieczeństwa There is a safety certification label with a date of August 8, 2000 Kliknij tutaj, aby otworzyć zdjęcia i nagrania wideo dla tego przedmiotu.  
Wykres obciążenia Yes Kliknij tutaj, aby otworzyć zdjęcia i nagrania wideo dla tego przedmiotu.  
(18)


Control Station
Opis Ocena Szczegóły  
(13)


Silnik
Opis Ocena Szczegóły  
(9)


Undercarriage
Opis Ocena Szczegóły  
(27)
 
NON-DISPUTABL