Poprzednie Następne
Aukcja zakończona
18.03.21
Najwyższa oferta
Liczba ofert
64
CENA MINIMALNA NIE ZOSTAŁA OSIĄGNIĘTA
SZCZEGÓŁY PRZEDMIOTU
Przebieg
150 189 KM

Seller Supplied Information and Images:


1.6 Diesel Euro 6 Engine, Automatic Transmission, Business Version, Power Windows, Power Locks, Sat Navigation.

** Italian Registration, 1st Registered Janurary 2017 **

** L'imposta sul valore aggiunto (IVA) viene applicata al prezzo di aggiudicazione e alle commissioni di transazione nei seguenti casi: aziende italiane o articoli che rimangono in Italia. **
** Note for International buyers out of Italy: De-registration required for this item; the cost is 132 Euro and will be charged to Buyer. **


Raport z przegląduNależy pamiętać, że licytowany jest przedmiot oferowany bez gwarancji IronClad Assurance®. Decyzję o zakupie można podjąć na podstawie tylko podstawowych informacji o stanie przedmiotu.
 
Functionality
Opis Szczegóły
Engine The engine started and ran.
Drivetrain The drivetrain engages in forward and reverse.

Ten przedmiot jest oferowany jak jest” i „gdzie jest”, bez gwarancji IronClad Assurance, w związku z czym nabywca nie może kwestionować jego stanu. Firma IronPlanet nie ponosi odpowiedzialności za stan lub opis tego przedmiotu. Ten przedmiot nie jest objęty gwarancją IronClad Assurance. Nabywca NIE może składać reklamacji dotyczących tego przedmiotu.


Wygląd ogólny
Opis Ocena Szczegóły  
CE Mark No CE mark found
Hour Meter / Odometer 150189 km, Meter operational - Serwis IronPlanet nie udziela żadnych gwarancji dotyczących faktycznego przebiegu/czasu pracy sprzętu; raporty z przeglądów zawierają jedynie obserwacje wynikające z oględzin sprzętu. Kliknij tutaj, aby otworzyć zdjęcia i nagrania wideo dla tego przedmiotu.  
General Appearance #23 Kliknij tutaj, aby otworzyć zdjęcia i nagrania wideo dla tego przedmiotu.  
(24)
 
NON-DISPUTABL