Poprzednie Następne
Pozostały czas
11 days, 20 hours (Z zastrzeżeniem do wcześniejszego zakończenia aukcji)
Najwyższa oferta
100 €
1 aukcja    Cena minimalna nie została osiągniętaZasady licytacji
Wysokość kwoty minimalnego wzrostu ceny
100 €

  
Oferta zostanie potwierdzona na następnej stronie. Zasady licytacji Zasady licytacji
SZCZEGÓŁY PRZEDMIOTU
Przebieg
45 397 KM
VIN:
Mercedes-Benz, Diesel, Semi A/T, Spring Susp, Schmidt Snow Wing, Schmidt Stratos B40-30 Spreader 4m3 Capacity, , In-Cab Controls.

** Romanian registration, first register Nov 2002 **


Raport z przegląduNależy pamiętać, że licytowany jest przedmiot oferowany bez gwarancji IronClad Assurance®. Decyzję o zakupie można podjąć na podstawie tylko podstawowych informacji o stanie przedmiotu.
 
Configuration
Opis Szczegóły
 
Functionality
Opis Szczegóły
Engine The engine runs.
Drivetrain The drivetrain engages in forward and reverse.
Brakes The brakes are operational.
Hydraulics The hydraulic system is operational.

Ten przedmiot jest oferowany jak jest” i „gdzie jest”, bez gwarancji IronClad Assurance, w związku z czym nabywca nie może kwestionować jego stanu. Firma IronPlanet nie ponosi odpowiedzialności za stan lub opis tego przedmiotu. Ten przedmiot nie jest objęty gwarancją IronClad Assurance. Nabywca NIE może składać reklamacji dotyczących tego przedmiotu.


Wygląd ogólny
Opis Ocena Szczegóły  
Hour Meter / Odometer 45397 km - Serwis IronPlanet nie udziela żadnych gwarancji dotyczących faktycznego przebiegu/czasu pracy sprzętu; raporty z przeglądów zawierają jedynie obserwacje wynikające z oględzin sprzętu. Kliknij tutaj, aby otworzyć zdjęcia i nagrania wideo dla tego przedmiotu.  
(4)


Cab
Opis Ocena Szczegóły  
(4)


Underbody
Test działania ogranicza się do pracy z niską prędkością w zamkniętym obszarze o płaskiej powierzchni i bez obciążenia. Nie można w pełni sprawdzić działania blokady mechanizmu różnicowego, przekładni zmiany biegów i wszystkich osi pędnych. Inspektor nasłuchuje, czy występują nienormalne hałasy, obserwuje sprzęt pod kątem wycieków i odnotowuje uszkodzenia fizyczne.
Opis Ocena Szczegóły  
(12)
 
NON-DISPUTABL