Poprzednie Następne
Pozostały czas
4 days, 22 hours (Z zastrzeżeniem do wcześniejszego zakończenia aukcji)
Rozpocznij aukcję
CAD 9 500
Oferty: 0   
Wysokość kwoty minimalnego wzrostu ceny
CAD 500

  
Oferta zostanie potwierdzona na następnej stronie. Zasady licytacji Zasady licytacji
SZCZEGÓŁY PRZEDMIOTU
Przebieg
889 910 KM
VIN:
Detroit Series 60 6 Cylinder 12.7 L 430 hp Diesel Engine, US EPA Label, Air Conditioner, Cruise Control, Engine Brake, Eaton Fuller 10-Speed Manual Transmission, 12000 lb. Front Axle, 40000 lb. Rears, 52000 lb. GVWR, Aluminum Front Wheels, 11R22.5 Tires, Air Ride Suspension, 224 in. Wheelbase, Air Sliding 5th Wheel, Dual Fuel Tanks *MAY NEED BATTERIES* *Any concerns with transportation/logistics due to COVID-19 please call Justin @ 780-218-2672*


Raport z przegląduNależy pamiętać, że licytowany jest przedmiot oferowany bez gwarancji IronClad Assurance®. Decyzję o zakupie można podjąć na podstawie tylko podstawowych informacji o stanie przedmiotu.
 
Model Description
Opis Szczegóły
 
Functionality
Opis Szczegóły
Engine The engine runs.
Drivetrain The drivetrain engages in forward and reverse.
Brakes The brakes are operational.

Ten przedmiot jest oferowany jak jest” i „gdzie jest”, bez gwarancji IronClad Assurance, w związku z czym nabywca nie może kwestionować jego stanu. Firma IronPlanet nie ponosi odpowiedzialności za stan lub opis tego przedmiotu. Ten przedmiot nie jest objęty gwarancją IronClad Assurance. Nabywca NIE może składać reklamacji dotyczących tego przedmiotu.


Wygląd ogólny
Opis Ocena Szczegóły  
Hour Meter / Odometer 889910.8 km - Serwis IronPlanet nie udziela żadnych gwarancji dotyczących faktycznego przebiegu/czasu pracy sprzętu; raporty z przeglądów zawierają jedynie obserwacje wynikające z oględzin sprzętu. Kliknij tutaj, aby otworzyć zdjęcia i nagrania wideo dla tego przedmiotu.  
(7)


Silnik
Opis Ocena Szczegóły  
Emissions Status US EPA Label
(5)


Cab
Opis Ocena Szczegóły  
(13)


Underbody
Test działania ogranicza się do pracy z niską prędkością w zamkniętym obszarze o płaskiej powierzchni i bez obciążenia. Nie można w pełni sprawdzić działania blokady mechanizmu różnicowego, przekładni zmiany biegów i wszystkich osi pędnych. Inspektor nasłuchuje, czy występują nienormalne hałasy, obserwuje sprzęt pod kątem wycieków i odnotowuje uszkodzenia fizyczne.
Opis Ocena Szczegóły  
(15)
 
NON-DISPUTABL