Poprzednie Następne
Data sprzedaży
25.02.21
Zwycięska oferta
US 4 250 $
Liczba ofert
7
SPRZEDANE!
SZCZEGÓŁY PRZEDMIOTU
Odczyt licznika
2 415 Godziny
Nr seryjny
144 in Max Lift Height, Forks, Side Shift, Deutz F3L1011F Diesel Engine


Raport z przegląduNależy pamiętać, że licytowany jest przedmiot oferowany bez gwarancji IronClad Assurance®. Decyzję o zakupie można podjąć na podstawie tylko podstawowych informacji o stanie przedmiotu.
 
Model Description
Opis Szczegóły
 
Functionality
Opis Szczegóły
Engine After jump starting, the engine ran.
Drivetrain The drivetrain engages in forward and reverse. Will not steer properly and has serious hydraulic leak at steering
Hydraulics The hydraulic system is operational.

Ten przedmiot jest oferowany „jak jest” i „gdzie jest”, bez gwarancji IronClad Assurance, w związku z czym nabywca nie może kwestionować jego stanu. Firma IronPlanet nie ponosi odpowiedzialności za stan lub opis tego przedmiotu. Ten przedmiot nie jest objęty gwarancją IronClad Assurance. Nabywca NIE może składać reklamacji dotyczących tego przedmiotu.


Wygląd ogólny
Opis Ocena Szczegóły  
Hour Meter / Odometer 2,415.8 hours; Not operationally checked - Serwis IronPlanet nie udziela żadnych gwarancji dotyczących faktycznego przebiegu/czasu pracy sprzętu; raporty z przeglądów zawierają jedynie obserwacje wynikające z oględzin sprzętu. Kliknij tutaj, aby otworzyć zdjęcia i nagrania wideo dla tego przedmiotu.  
(12)


Engine
Opis Ocena Szczegóły  
(4)
 
NON-DISPUTABL