Poprzednie Następne
Data zakończenia
W zależności od ofert
 
  
Cena w opcji „Kup teraz”
CAD 5 000
To działanie zostanie potwierdzone na następnej stronie. Zasady działania Jak działa opcja „Złóż ofertę”?
SZCZEGÓŁY PRZEDMIOTU
Przebieg
148 258 KM
VIN:
Power Stroke V8 Diesel Engine, Air Conditioner, Cruise Control, Automatic Transmission, 6000 lb. Front Axle, 13500 lb. Rears, 19000 lb. GVWR, 225/70R19.5 Tires, Spring Suspension, 166 in. Wheelbase, PTO, Double Frame, Haul-All Collection Body


Raport z przegląduNależy pamiętać, że licytowany jest przedmiot oferowany bez gwarancji IronClad Assurance®. Decyzję o zakupie można podjąć na podstawie tylko podstawowych informacji o stanie przedmiotu.
 
Model Description
Opis Szczegóły
Model Description Side Loader
 
Configuration
Opis Szczegóły
(13)
 
Functionality
Opis Szczegóły
Engine The engine runs after jump starting.
Drivetrain The drivetrain engages in forward and reverse. Forward gears drive roughly.
Brakes The brakes are operational.
Hydraulics The hydraulic system is operational.

Ten przedmiot jest oferowany jak jest” i „gdzie jest”, bez gwarancji IronClad Assurance, w związku z czym nabywca nie może kwestionować jego stanu. Firma IronPlanet nie ponosi odpowiedzialności za stan lub opis tego przedmiotu. Ten przedmiot nie jest objęty gwarancją IronClad Assurance. Nabywca NIE może składać reklamacji dotyczących tego przedmiotu.


Wygląd ogólny
Opis Ocena Szczegóły  
Hour Meter / Odometer 148258.4 km, Not operationally checked - Serwis IronPlanet nie udziela żadnych gwarancji dotyczących faktycznego przebiegu/czasu pracy sprzętu; raporty z przeglądów zawierają jedynie obserwacje wynikające z oględzin sprzętu. Kliknij tutaj, aby otworzyć zdjęcia i nagrania wideo dla tego przedmiotu.  
(4)


Silnik
Opis Ocena Szczegóły  
Emissions Status No US EPA Label Present
(5)


Cab
Opis Ocena Szczegóły  
(7)


Underbody
Test działania ogranicza się do pracy z niską prędkością w zamkniętym obszarze o płaskiej powierzchni i bez obciążenia. Nie można w pełni sprawdzić działania blokady mechanizmu różnicowego, przekładni zmiany biegów i wszystkich osi pędnych. Inspektor nasłuchuje, czy występują nienormalne hałasy, obserwuje sprzęt pod kątem wycieków i odnotowuje uszkodzenia fizyczne.
Opis Ocena Szczegóły  
(8)
 
NON-DISPUTABL