Poprzednie Następne
Aukcja zakończona
17.02.21
NIESPRZEDANY
SZCZEGÓŁY PRZEDMIOTU
Odczyt licznika
Zobacz raport
Nr seryjny
Deutz 6 Cylinder Diesel Engine Gardner-Denver Air Compressor, Winch, Out and Down Outriggers, Deutz 10 Cylinder Diesel Truck Engine, 5-Speed Manual Transmission, Left Hand Drive, 24-21 Front Tires, 24-21 Rear Tires, Walking Beam Suspension, 7500 mm Wheelbase.


Raport z przegląduNależy pamiętać, że licytowany jest przedmiot oferowany bez gwarancji IronClad Assurance®. Decyzję o zakupie można podjąć na podstawie tylko podstawowych informacji o stanie przedmiotu.
 
Model Description
Opis Szczegóły
 
Configuration
Opis Szczegóły
(28)
 
Functionality
Opis Szczegóły
Engine The engine runs after jump starting.
Drivetrain The drivetrain engages in forward and reverse. Only first gear engaging
Brakes The brakes are operational.
Hydraulics The hydraulic system could not be operationally checked.

Ten przedmiot jest oferowany „jak jest” i „gdzie jest”, bez gwarancji IronClad Assurance, w związku z czym nabywca nie może kwestionować jego stanu. Firma IronPlanet nie ponosi odpowiedzialności za stan lub opis tego przedmiotu. Ten przedmiot nie jest objęty gwarancją IronClad Assurance. Nabywca NIE może składać reklamacji dotyczących tego przedmiotu.


Wygląd ogólny
Opis Ocena Szczegóły  
Hour Meter / Odometer 758 hrs, Meter inoperable - Serwis IronPlanet nie udziela żadnych gwarancji dotyczących faktycznego przebiegu/czasu pracy sprzętu; raporty z przeglądów zawierają jedynie obserwacje wynikające z oględzin sprzętu. Kliknij tutaj, aby otworzyć zdjęcia i nagrania wideo dla tego przedmiotu.  
(1)


Silnik
Opis Ocena Szczegóły  
(9)


Cab
Opis Ocena Szczegóły  
(8)


Underbody
Test działania ogranicza się do pracy z niską prędkością w zamkniętym obszarze o płaskiej powierzchni i bez obciążenia. Nie można w pełni sprawdzić działania blokady mechanizmu różnicowego, przekładni zmiany biegów i wszystkich osi pędnych. Inspektor nasłuchuje, czy występują nienormalne hałasy, obserwuje sprzęt pod kątem wycieków i odnotowuje uszkodzenia fizyczne.
Opis Ocena Szczegóły  
(18)
 
NON-DISPUTABL