Nasza rodzina marek

Nasza rodzina marek

Wiodący rynek online dla używanych maszyn.

Od 1999 roku sprzedaliśmy przez Internet używane maszyny ciężkie i ciężarówki za miliardy dolarów i zarejestrowaliśmy ponad milion użytkowników. Łączymy kupujących i sprzedających sprzęt z naszym ekskluzywnym programem ochrony kupujących IronClad Assurance®, umożliwiającym kupującym dokonywanie zakupów bez obaw. Nasi sprzedawcy osiągają bardziej dochodową sprzedaż dzięki niskim kosztom transakcji i lepszej realizacji cen przez globalną sieć kupujących. Od tego czasu rozwinęliśmy naszą rodzinę marek, aby przekazać naszą wiedzę specjalistyczną dotyczącą inspekcji, wyceny, transportu, wynajmu, nadwyżek rządowych i przemysłu energetycznego.

Dedykowany do sprzedaży samochodów ciężarowych.

TruckPlanet® to wiodąca platforma transakcyjna do kupna i sprzedaży używanych samochodów ciężarowych. Oferujemy zarządzającym flotami ciężarówek spójne i elastyczne rozwiązanie dotyczące szybkiej sprzedaży flot bez czasu i kosztów związanych z tradycyjnymi aukcjami na żywo. Nasze gwarantowane raporty z inspekcji oraz ekskluzywny system IronClad Assurance® umożliwiają kupującym dokonywanie zakupów bez obaw.  Sprzedawcy osiągają bardziej dochodową sprzedaż dzięki niskim kosztom transakcji i lepszej realizacji cen dzięki naszej globalnej sieci kupujących.

Para obtener más información, accede www.truckplanet.com

Specjalizuje się w nadwyżkach maszynach rządowych

Internetowa platforma poświęcona kupowaniu i sprzedaniu nadwyżek maszyn rządowych, federalnych, stanowych i komunalnych oferuje sprzedawcom rządowym możliwość zwiększenia przychodów za pośrednictwem różnych kanałów remarketingowych, a kupującym zapewnia dostęp do maszyn na całym świecie. Kupujący i sprzedający mogą zarządzać swoimi zasobami flotowymi zgodnie z własnym harmonogramem w sposób bardziej efektywny i stuteczniejszy, niż tradycyjne aukcje za żywo. GovPlanet® jest główną platformą sprzedaży nadwyżek maszyn Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych (DoD).

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.govplanet.com

Firma aukcyjna branży energetycznej.

Z ponad 500-letnim doświadczeniem w aukcjach branży energetycznej, Kruse Energy & Equipment Auctioneers jest uznawany za "The Auction Company", zapewniając najwyższą jakość usług. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom zlokalizowanym na całym świecie jesteśmy w stanie służyć potrzebom naszych klientów niezależnie od ich lokalizacji. Jesteśmy firma aukcyjną przeprowadzającą aukcje sprzętu zlokalizowanego w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kruseenergy.com

Twój zaufany dostawca inspekcji i wyceny.

Asset Appraisal Services jest liderem w zakresie przeprowadzania inspekcji używanego sprzętu. Od 1999 roku nasze raporty z inspekcji są uznawane w branży jako standard jakości i dokładności. Nasi klienci zwracają się do AAS z prośbą o bezstronne i dokładne raporty z inspekcji oraz certyfikowane oceny szerokiego zakresu aktywów, w tym ciężarówki klasy 8, przyczepy, ciężkie maszyny budowlane, sprzęt rolniczy i górniczy. Nasze raporty z inspekcji i certyfikowane oceny pozwalają naszym klientom podejmować pewne decyzje biznesowe dotyczące zwrotów z tytułu najmu, przejęcia, finansowania, wymogów prawnych i sprzedaży prywatnej. Profesjonalne narzędzia remarketingowe Asset Appraisal zapewniają naszym klientom elastyczność w zakresie szybkiego i skutecznego wprowadzania na rynek swoich urządzeń, w tym marketingu bezpośredniego, udostępniania zasobów, sprzedazy hurtowej i publicznych platform aukcyjnych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.assetappraisalservices.com