Jak sprzedawać

Sprzedawaj z
najlepszymi!

1

Wycenimy produkt i sprawdzimy go.

Zadzwoń do nas, a my przedstawimy Ci opcje przygotowane z myślą o maksymalizacji Twojej marży. Kiedy ustalimy najlepszy sposób sprzedaży Twojego sprzętu, nasi certyfikowani inspektorzy przyjadą do Ciebie, aby przeprowadzić kontrolę sprzętu.

2

My wystawimy go na sprzedaż i sprzedamy.

Przedstawimy wyniki z kontroli sprzętu i zareklamujemy Twój sprzęt wykwalifikowanym nabywcom na całym świecie. Kupujący mogą zapoznać się z gwarantowanymi wynikami z kontroli – potwierdzonymi przez nasz certyfikat IronClad Assurance – i mieć pewność, że kupują bezpiecznie.

3

Ty otrzymasz zapłatę.

Po potwierdzeniu płatności ze strony kupującego przekażemy płatność na Twoje konto, a sprzęt zostanie wysłany do nabywcy.

Poproś o wycenę!

Wypełnij ten formularz lub zadzwoń +48 732 358 652

*Zebrane informacje będą przechowywane zgodnie z naszym oświadczeniem o ochronie prywatności.

Mamy 2 mln zarejestrowanych nabywców na całym świecie – dzięki temu masz większą szansę znaleźć osobę, która będzie chciała kupić to, co Ty chcesz sprzedać.

John Doe

“Firma IronPlanet dokładała wszelkich starań, aby zapewnić uczciwe ceny względem wartości produktu. Taki sposób sprzedaży umożliwił nam skuteczne zastosowanie naszej strategii rozporządzania.”

Swift Transportation

John Doe

“IronPlanet działa bardzo szybko. Nie musisz czekać i ogłaszać się miesiącami. Masz pewność, że w konkretnym momencie będziesz wiedzieć, ile Twój sprzęt jest warty.”

Freedom Waste Service