Usługi transportowe

Usługi transportowe

IronPlanet rozumie znaczenie usług transportowych przy zakupie maszyn. IronPlanet pomaga kupującym w szukaniu dostawców usług transportowych. Dostawcy usług transportowych, z którymi współpracujemy, mają duże doświadczenie w przewozach maszyn ciężkich, są konkurencyjni na rynku, a co ważniejsze, regularnie korzystają z nich obecni klienci.

Ritchie Bros. Logistics

Ritchie Bros. Logistics
 

Dostarcz swoje maszyny z Ritchie Bros. tam, gdzie muszą się znaleźć. Kompleksowe usługi transportowo-logistyczne. Ritchie Bros. Logistics dba o każdy etap przewozu maszyny dzięki kompleksowej usłudze, która umożliwia szybkie i wydajne dostarczanie sprzętu przez granice, kontynenty i oceany: wycena, wysyłka i transport, opłaty celne, dokumentacja importowo-eksportowa, płatności.

Skontaktuj się już dziś z zespołem Ritchie Bros. Logistics, aby uzyskać więcej informacji lub oferty. Zadzwoń +31.1683.92200 lub wyślij e-mail: logistics@rbauction.com

 

Międzynarodowe usługi transportowe

Gruber Logistics B.V.

 

Contact information
Stefano Lotto
Phone: +31 18 36 69 802
Fax: +31 18 36 69 810
Stefano.Lotto@gruber-logistics.com
http://www.gruber-logistics.com
 

Hansen Shipping (UK) Ltd

 

Contact information
Rasmus Stokholm
Phone: +44 (0) 1277 355 655
Cellphone: +44 (0) 790 69 55 495
rasmus@hansenshipping.com
http://www.hansenshipping.com

Kupujący maszyny mogą zawsze sami decydować o transporcie. IronPlanet nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania, zaniedbania lub zaniedbania wynikające z umów transportowych stron trzecich, zarówno od wyżej wymienionych firm transportowych, jak i od zewnętrznych dostawców usług transportowych.

Stawki transportowe mogą ulegać zmianie, gdyż wiele czynników wpływa na koszty transportu, a w tym: rodzaj i konfiguracja maszyny, odległość i przebyta trasa, a także typ przyczepy i zezwolenia wymagane do przewożenia ładunku. Współpraca / umowa transportowa jest ostatecznie między kupującym, a dostawcą usług transportowych. Wszelkie pytania dotyczące dat odbioru, dostawy, kosztów i płatności należy kierować do dostawcy usług transportowych.