Gwarancja IronClad Assurance

Kupuj z gwarancją IronClad Assurance®

 

Gwarantujemy raporty z inspekcji!

 
IronClad AssuranceGwarancja IronClad Assurance oznacza, że jeden z naszych inspektorów osobiście odwiedził miejsce postoju sprzętu, wykonał jego zdjęcia i przeprowadził kompleksową inspekcję kluczowych układów i komponentów. Gwarantujemy, że zakupiony sprzęt będzie zgodny z tym, co widnieje w raporcie z inspekcji.
 
Jeśli otrzymany sprzęt nie będzie w takim stanie, jak opisano w raporcie z inspekcji, prosimy skontaktować się z nami w ciągu jednego dnia od daty otrzymania sprzętu. Roszczenia dotyczące sporu będą rozpatrywane w satysfakcjonujący sposób. Więcej szczegółów można znaleźć w dokumencie Gwarancja IronClad.
 
W razie pytań dotyczących naszej gwarancji IronClad Assurance lub w sprawie złożenia reklamacji, prosimy kontaktować się z działem obsługi klientów.
 
 

Raporty z inspekcji


Kupuj bez obaw, wiedząc, że nasze produkty zostały poddane pełnej i szczegółowej kontroli przez eksperta w branży.
Nasz zespół składa się z ponad 250 profesjonalnych inspektorów mających średnio ponad 20-letnie doświadczenie dotyczące sprzętu i stosujących standardową, niezawodną i jednakową metodę oceny.
Raporty obejmują oceny i komentarze dotyczące kluczowych układów oraz komponentów, test działania i wiele zdjęć. Do danego sprzętu dołączamy również analizy laboratoryjne oleju oraz płynów w głównych komponentach i układach, wykonywane pod kątem zbadania zawartości zanieczyszczeń i zużycia metali.
Dzięki naszej gwarancji IronClad Assurance możesz mieć pewność, że zakupiony sprzęt będzie zgodny z tym, co widnieje w raporcie z inspekcji. Gwarantujemy to.