Gwarancja IronClad Assurance

Kupuj bez obaw z naszą gwarancją IronClad Assurance®

Szukaj certyfikacji stanu sprzętu IronClad Assurance na maszynie, którą chcesz kupić

IronCladLogo
Nasza certyfikacja stanu sprzętu IronClad Assurance informuje, że jeden z naszych inspektorów osobiście miał do czynienia z przedmiotem, zrobił zdjęcia i przeprowadził kompleksową kontrolę kluczowych układów i komponentów. To, co widzisz w raporcie z kontroli, to dokładnie to, co dostajesz po otrzymaniu sprzętu. Jeśli otrzymany przedmiot nie jest w stanie opisanym w naszym raporcie z kontroli, prosimy o kontakt w ciągu jednego dnia roboczego od otrzymania przedmiotu. Uzasadnione roszczenia sporne będą rozpatrywane w sposób korzystny dla obu stron. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej Polityce IronClad Assurance. W przypadku pytań na temat IronClad Assurance lub w celu złożenia reklamacji, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, od poniedziałku do piątki, od godz. 6:00 do 17:00 (wg czasu pacyficznego) pod numerem +353 (0)1 860 5000 .

RAPORTY Z PRZEGLĄDU

Kupuj bez obaw, wiedząc, że nasze przedmioty zostały poddane pełnej i szczegółowej kontroli przez eksperta branżowego.

Zespół inspekcyjny ekspertów

Nasz zespół składający się z ponad 250 zawodowych inspektorów ma średnio ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie sprzętu i stosuje znormalizowaną, niezawodną i spójną metodę oceny.

Niezawodne raporty

Nasze raporty zawierają oceny i komentarze dotyczące kluczowych układów i komponentów, wyniki testów funkcjonalnych i wiele zdjęć. W przypadku określonego sprzętu przeprowadzimy również analizę laboratoryjną oleju i płynów w głównych komponentach i układach pod względem zanieczyszczeń i obecności metali.

Kupuj bez obaw

Dzięki naszej gwarancji IronClad Assurance możesz mieć pewność, że to, co widzisz w raporcie z kontroli, to dokładnie to, co dostajesz po otrzymaniu sprzętu.

Szukaj maszyn i przeglądaj raporty z kontroli

Szukaj